מערכת ניהול פרויקטים
מערכת ניהול פרויקטים
 
     ניהול פרויקטים 
     על התוכנה 
     מוצרי MAX-IT 
     צור קשר 
     כניסת לקוחות 
מידע נוסף
יתרונות התוכנה
מודולים - תכנון ובקרה

מוצרי MAXIT
הנדסה אזרחית
אחזקת מערכות מבוססות GIS

חדשות
טכנולוגיות חדשות: מערכת עם GIS, התראות ב SMS
מודולים חדשים: הזמנות סוכנים, מעקב ערבויות , מעקב חשבונות , השוואת מחירים , גאנט התקדמות פרויקט . תשלומי דיירים, ספקים, ניהול מכרזים - הבהרות לקבלנים
 

 

ניהול פרויקטים
MAXWeb הינו בית תוכנה לפיתוח תוכנות בסביבת האינטרנט.
מבית MAXWeb פותחה תוכנת MAXIT החדשנית לניהול פרויקטים בענפים שונים ומגוונים במשק , בהתאמה אישית לתחום ולארגון בו היא פועלת.
MAXIT - תאפשר לך , מנהל הפרויקטים ולכל בעלי התפקידים בפרויקט /בארגון , לשלוט באופן מלא ופעיל בכל הפרויקט, תהליכיו ופעולות המתבצעות בו בזמן אמת, כולל אפשרות להצגה בתרשים זרימה (גאנט) שכולו תוצאה של פעולות שבוצעו במערכת.
MAXIT - מתעדת כל מהלך ומפיצה , עדכון , אוטומטית לכל מי שהוגדר כשותף או בעל תפקיד בפרויקט,כתוצאה משלל פעולות , לדוגמא : מסיכומי דיון , משימות , דואר .
MAXIT - הכל במערכת אחת : הפרויקט , הפעולות המתבצעות בו , התוכניות , הדואר , הקבצים , הטפסים,הניהול הפיננסי , המשימות , הדיונים , שעות פעילות של עובדים בפרויקט , מעקב מלא על תהליך ההתקדמות של הפרויקט שנתמך במערכת התראות מפותחת .
MAXIT - אינה דורשת חומרה או התקנות מיוחדות .
MAXIT - הולכת איתך רחוק , גישה מכל מקום בארץ ובעולם ובכל זמן.
MAXIT - קלה וידידותית למשתמש וניתנת להטמעה תוך זמן קצר מאוד.
 
נוסף על מוצרי המדף שלנו , צוות הפיתוח המקצועי שלנו , ערוך לפתח מוצרים נילווים או חדשים , שישרתו את הצרכים בארגון שלך.
 
העיסוק בתחום ניהול פרוייקטים הפך לחלק מרכזי וחשוב באירגונים רבים. לכל אירגון מגוון רחב של פרוייקטים ואם נבחן את התוצאות הכלכליות של הארגון נדע אם ניהול הפרוייקטים בארגון מבוצע כהלכה.תפיסת ניהול הפרוייקטים הפכה היום לכלי ניהולי. מנהלים מתרגמים את אסטרטגיית האירגונים ליעדים להשגה . יעדים אלה מתורגמים לפרוייקטים אשר השלמתם בהצלחה תביא להשגת יעדי הארגון.
תוכנה לניהול פרויקטים היא כלי הכרחי בכל ארגון והתוכנה שלנו , ללא כל ספק , תוביל מהלך של התייעלות כספית ולוגיסטית ותשפר את תוצאות הפרויקט והארגון.
Valid XHTML 1.0 Transitional