מערכת ניהול פרויקטים
מערכת ניהול פרויקטים
 
     ניהול פרויקטים 
     על התוכנה 
     מוצרי MAX-IT 
     צור קשר 
     כניסת לקוחות 
מידע נוסף
יתרונות התוכנה
מודולים - תכנון ובקרה

מוצרי MAXIT
הנדסה אזרחית
אחזקת מערכות מבוססות GIS

חדשות
טכנולוגיות חדשות: מערכת עם GIS, התראות ב SMS
מודולים חדשים: הזמנות סוכנים, מעקב ערבויות , מעקב חשבונות , השוואת מחירים , גאנט התקדמות פרויקט . תשלומי דיירים, ספקים, ניהול מכרזים - הבהרות לקבלנים
 

 

מודולים - תכנון ובקרה

במערכת MAX-IT פותחו עד היום מגוון רחב של מודלים כחלק אינטרגלי מתכנון שליטה ובקרה על תהליכים בארגון. להלן מבחר חלקי:

ניהול פרויקטים ותת פרויקטים ללא הגבלה , מערכת התראות משוכללת לכל תהליך, ניהול מסמכים ,קבצים , גאנט התקדמות שלבי ביצוע של פרויקט , ניהול משימות לפרויקט , סיכומי דיון ,יומני עבודה , ניהול תקציב , ניהול תשומות  ,קשרי לקוחות , ספקים ורכש , ניהול עובדים , טפסים ומשוב ,מעקב חשבונות חלקיים ועוד .

באמצעות מערכת MAX-IT תוכל לנהל ולבקר כל תהליך ולחולל מהפכה אמיתית בארגון שלך, המערכת משמשת גם כתוכנת ארכיון לכל הפעילות המתרחשת בארגון. להלן דוגמא למשוב לקוח אשר עשה את המהפכה בארגון שלו באמצעות MAX-IT .

אדבר יועצים בע"מ - משרד ניהול ופיקוח

שמי רפי אדלשטיין, הבעלים של חברת אד-בר יועצים בע"מ. אני ועובדי משתמשים בתוכנה לניהול פרויקטים Max-IT של חברת MAXWeb כ -שנתיים.
בעבר השתמשנו במספר תוכנות הקיימות בשוק, אף אחת לא ענתה על כל הצרכים , Max-IT מספקת פתרונות לכל מערך העובדים, התוכנה נגישה ביותר ועוזרת לי ולשאר המנהלים לשלוט בכל הפרויקטים בארגוני.
מה שהפתיע אותי במיוחד, זה העובדה שאותם קבלנים קטנים שעובדים איתי על פרוייקטים, לא מוכנים לעבוד היום בצורה אחרת, לאחר שהטמיעו את העבודה עם התכנה.
בנוסף, הצוות המפתח ב MAXWeb פתר לי כל בעיה עד היום ואף פיתח מודולים נוספים כאשר היה צורך במיוחד עבורי .
תמשיכו להיות הטובים ביותר.

Valid XHTML 1.0 Transitional